VEĽKOOBCHOD

pozor – až do odvolania neschvaľujeme veľkoobchodné registrácie z dôvodu preťaženia skladu

PODMIENKY VEĽKOOBCHODNEJ SPOLUPRÁCE

Naším veľkoobchodným partnerom sa môže stať každý kto prevádzkuje či už zavedený alebo novovznikajúci eshop alebo kamenný obchod s detským tovarom. 

Minimálna výška prvej objednávky činí 400 a musí byť uhradená prevodom vopred na náš bankový účet, v prípadne osobného odberu v hotovosti.

· veľkoobchodné zľavy pri odbere nad 400, prvú objednávku s VO cenami je teda nutné urobiť v tomto rozsahu

· objednávateľom je osoba alebo spoločnosť zapísaná v obchodnom registri, osoba alebo spoločnosť podnikajúca na základe živnostenského oprávnenia

· platba vopred na účet zálohovou faktúrou, v prípade osobného odberu v hotovosti

· v prípade dlhodobej spolupráce možnosť platby na faktúru so splatnosťou 10 dní

 

 

Ako sa stať naším obchodným partnerom?

· vyplňte žiadosť o registráciu ako veľkoobchodný zákazník na našom webe, pozri odkaz: https://www.najlacnejsieplienky.sk/registracia, v kolónke Typ zákazníka zaškrtnite možnosť Veľkoobchodný odberateľ

· po vyplnení všetkých údajov bude Vaša registrácia odoslaná na schválenie. O jej schválení Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu

· v našom systéme vždy nájdete kompletnú históriu Vašich objednávok

 

Dodacie lehoty

Ak je tovar skladom, expedujeme ho spravidla do 48 hodín od prijatia objednávky a zákazník je vždy informovaný sms správou alebo e-mailom o odoslaní tovaru. O termíne dodania tovaru, ktorý je Na objednávku príp. Na dopyt Vás budeme informovať obratom. Ďakujeme za pochopenie, Vašu objednávku sa budeme snažiť vybaviť vždy v čo najkratšom možnom termíne.

Doručenie tovaru

Zásielky expedujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti PPL, kde cena dopravy je stanovená na sumu 8za každý balík do 20 kg.

Tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v Prahe alebo využiť našu dopravu spoplatnenú čiastkou 0,3/km – účtuje sa len cesta k zákazníkovi.

 

Cenníky

VO ceny sa Vám zobrazia po schválení Vašej registrácie a prihlásení do nášho systému.

Počas roka sa výška VO cien u jednotlivých položiek môže vzhľadom na úpravy cien od dodávateľov, zmenám kurzu eura atď. meniť. Aktuálne veľkoobchodné ceny sa Vám zobrazia vždy po Vašom prihlásení.

 

Pre viac informácií nás prosím prípadne kontaktujte na emaile info@najlacnejsieplienky.sk, ďakujeme.

Spoločnosť Ekonomický servis, s. r. o., si vyhradzuje právo zakázať už povolený prístup VO zákazníkovi v prípade porušenia pravidiel nákupu v našom veľkoobchode zo strany registrovaného VO zákazníka.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.